ORIENT-EX SP. Z O.O.
NIP 587-175-08-24
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dane od 29 kwietnia 2026 do 29 kwietnia 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ORIENT-EX SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Osedax Dariusz Merta
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1,3 mln złOsedax Dariusz Merta
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Osedax Dariusz Merta | 1 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NA DOSTAWĘ WYCINARKI LASEROWEJ nr FEMP 173/23-06/2026MałopolskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE NA DOSTAWĘ WYCINARKI LASEROWEJ | Osedax Dariusz Merta |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ORIENT-EX SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ORIENT-EX SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NA DOSTAWĘ WYCINARKI LASEROWEJ nr FEMP 173/23-06/2026MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ORIENT-EX SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu