FEMP 173/23-06/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NA DOSTAWĘ WYCINARKI LASEROWEJ nr FEMP 173/23-06/2026
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej wycinarki laserowej – specjalistycznego urządzenia przeznaczonego do precyzyjnego cięcia materiałów metalowych z wykorzystaniem technologii laserowej. Urządzenie musi spełniać szczegółowe wymagane parametry techniczne, w tym określony obszar roboczy, moc lasera, systemy bezpieczeństwa i kompatybilność elementów. Wykonawca odpowiada za transport, montaż, uruchomienie, szkolenie operatorów oraz dostarczenie dokumentacji i instrukcji, po czym następuje podpisanie protokołu odbioru. Wymagane parametry techniczne - Obszar roboczy do cięcia prostego: nie mniejszy niż 13000 × 4000 mm.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 5/FEPW_1.2/2026
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 6/Poziome centrum obróbkowe CNC z paletą do ciężkich obróbek skrawaniem
Dostawa lasera wraz z osprzętem i automatycznym załadunkiem
Dostawa lasera wraz z osprzętem i automatycznym załadunkiem
