MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 1 kwietnia 2025 do 4 września 2026
- Postępowania
- 20
- Wygrane postępowania
- 17
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Oic Poland Fundacja Akademii Wsei
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 124 400 złFundacja Synergium
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Oic Poland Fundacja Akademii Wsei | 7 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA.
- PROGRESS KALIŃSKA, TALIK SP. J.1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- AUXILIA" AGNIESZKA KAMIŃSKA-ZARZEKA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- MEDICA ADRIANNA JANOTA HULOK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- DEJKO JOANNA STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- KONTRAKTOR SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do składania ofert nr dotyczące organizacji i przeprowadzenia szkolenia zawodowego: "Certyfikowany pracownik biurowy z obsługą komputera, z elementami zielonego biura i AI certyfikowany egzaminem ECCC”LubelskieZobacz, z kim konkurował | Szkolenie: Certyfikowany pracownik biurowy | Oic Poland Fundacja Akademii Wsei |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 20
- Postępowania
- 17
- Wygrane
- 85%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do składania ofert nr na realizację usługi cateringowej dla uczestników warsztatów w ramach projektu nr FELU.09.07-IP.02-0016/23 „Outplacement dla Lubelszczyzny – edycja 2”LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA
Ile przetargów wygrał MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA?
MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA wygrał 17 części w 20 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 726 840 zł. Oferty firmy wybrało 5 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 85%.
Jakie są opinie o MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 4 września 2026 firma złożyła oferty w 20 postępowaniach i wygrała 17. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA to 124 400 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Synergium.
W jakich branżach MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MAVIS" SZKOLENIA COACHING MAŁGORZATA MITURA-CEGŁOWSKA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

