EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK
Lublin · NIP 712-294-80-28
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 marca 2025 do 1 września 2026
- Postępowania
- 50
- Wygrane postępowania
- 26
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Akme
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 68 064 złMinisterstwo Rodziny, Pracy I Polityki Społecznej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Akme | 10 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK.
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.10 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- TUTORE POLAND SP. Z O.O.8 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- OŚRODEK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH: „JĘZYKI ŚWIATA” KATARZYNA ANNA ROKICKA8 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ7 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- ANDRZEJ NOWAK FES CENTRUM EDUKACJI ZAGRANICZNEJ7 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/07/6.12/2026/Mosty Integracji - Kursu języka polskiego dla cudzoziemców, uczestników projektuWielkopolskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/07/6.12/2026/Mosty Integra… | Fundacja Akme |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 50
- Postępowania
- 26
- Wygrane
- 52%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie dot. przeprowadzenia zajęć edukacyjnych – korepetycji wyrównujących szanse edukacyjne w formie on-line w ramach projektu pn. „Wspieramy pieczę zastępczą w Powiecie Słubickim”LubuskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK
Ile przetargów wygrał EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK?
EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK wygrał 39 części w 50 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 1,42 mln zł. Oferty firmy wybrało 17 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 52%.
Jakie są opinie o EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2025 do 1 września 2026 firma złożyła oferty w 50 postępowaniach i wygrała 26. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK to 68 064 zł – kontrakt udzielony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy I Polityki Społecznej.
W jakich branżach EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty EDUKACJA PLUS S.C. M. SŁOMSKI M. JÓŹWIK, znajdują się m.in. Fundacja Akme, Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża, , , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
