MARTA PRZYDZIAŁ
Główna działalność przetargowa: Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Dane od 30 stycznia 2026 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MARTA PRZYDZIAŁ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BRAŃSKU
- Największa z ostatnich wygranych
- 7080 złMIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BRAŃSKU
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
MO | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MARTA PRZYDZIAŁ.
- KPW CONSULTING SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- KANCELARIA AUDYTORSKA WIATROWSKI & PARTNERZY JACEK WIATROWSKI2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- MARS12 SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- MARIUSZ PRZYBYCIEŃ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- TOGATUS AUDYT I RESTRUKTURYZACJA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Świadczenie usługi audytu wewnętrznego obejmującego okres od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.polskaZobacz, z kim konkurował | MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BRAŃSKU | 30 stycznia 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MARTA PRZYDZIAŁ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MARTA PRZYDZIAŁ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do złożenia oferty na prowadzenie audytu wewnętrznego dla Gminy WąsewoMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MARTA PRZYDZIAŁ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu