MARS12 SP. Z O.O.
Nikielkowo · NIP 739-401-87-05
Dane od 30 stycznia 2026 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MARS12 SP. Z O.O..
- MARTA PRZYDZIAŁ2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- KANCELARIA AUDYTORSKA WIATROWSKI & PARTNERZY JACEK WIATROWSKI2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- KPW CONSULTING SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- AUDYT I WYCENA CONSULTING GROUP SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- KONTROLA ZARZĄDCZA ADAM BELA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MARS12 SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MARS12 SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do złożenia oferty na prowadzenie audytu wewnętrznego dla Gminy WąsewoMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MARS12 SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w Polsce
Do firmy MARS12 SP. Z O.O. nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami