MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Druki i produkty podobne
Dane od 1 kwietnia 2025 do 1 października 2025
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Kdk Info Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Wielkopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 31 500 złKdk Info Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Kdk Info Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI.
- PROCESSTEAM SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- CENTRUM EDUKACJI I ZARZĄDZANIA KORPORACJA ROMANISZYN SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 8/24016/KDK/2025WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Kursy języka polskiego jako obcego wraz z egzamine… | Kdk Info Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 57.1%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 8/24016/KDK/2025WielkopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI
Ile przetargów wygrał MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI?
MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI wygrał 4 części w 7 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 95 200 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 57.1%.
Jakie są opinie o MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 1 października 2025 firma złożyła oferty w 7 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI to 31 500 zł – kontrakt udzielony przez Kdk Info Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
W jakich branżach MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MARIFA SZKOLENIA I EDUKACJA ARTUR KAPIŃSKI wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Druki i produkty podobne, Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.