KOSMOSOFT ENGINEERING
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
1 mln zł
średnio 1 mln zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jakiej wartości przetargi wygrywa KOSMOSOFT ENGINEERING
Wygrane części według kwoty zwycięskiej oferty
- do 50 tys. zł0%
- od 50 tys. do 1 mln zł100%
- powyżej 1 mln zł0%
- średnia wartość wygranej części
- 1 mln zł
- wartość wszystkich złożonych ofert
- 1 mln zł
W jakich branżach specjalizuje się KOSMOSOFT ENGINEERING
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1SUNTAR SP. Z O.O.2 mld zł
- 2INTEGRATED SOLUTIONS SP. Z O.O.2 mld zł
Którzy zamawiający wybierają oferty KOSMOSOFT ENGINEERING
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 1 mln zł |
W których województwach KOSMOSOFT ENGINEERING wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi KOSMOSOFT ENGINEERING
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Oprogramowanie do prowadzenia prac projektowychFabryka Okien I Drzwi ”Bas” Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością · lubelskie | 1 | 1 mln zł | — |
W jakich przetargach startował KOSMOSOFT ENGINEERING
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Oprogramowanie do prowadzenia prac projektowychLubelskieZobacz, z kim konkurował | Oprogramowanie do prowadzenia prac projektowych | Fabryka Okien I Drzwi ”Bas” Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o KOSMOSOFT ENGINEERING
Ile przetargów wygrał KOSMOSOFT ENGINEERING?
Od 2025 roku KOSMOSOFT ENGINEERING złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 1 mln zł.
U jakich zamawiających KOSMOSOFT ENGINEERING wygrywa przetargi?
Najwięcej części KOSMOSOFT ENGINEERING wygrał u zamawiających: Fabryka Okien I Drzwi ”Bas” Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
W jakich branżach KOSMOSOFT ENGINEERING bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części KOSMOSOFT ENGINEERING ma w kategoriach: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne.
W jakim województwie KOSMOSOFT ENGINEERING wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części KOSMOSOFT ENGINEERING przypada na województwo lubelskie.
Jaki jest największy kontrakt KOSMOSOFT ENGINEERING?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień KOSMOSOFT ENGINEERING to 1 mln zł. Zamawiający: Fabryka Okien I Drzwi ”Bas” Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.