KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
Warszawa, mazowieckie · NIP 527-274-89-04
Od 19 maja 2025 do 9 czerwca 2026 KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA złożył oferty w 23 postępowaniach i wygrywał przetargi u 11 zamawiających, łącznie za 11,09 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
23
z ofertą firmy
Złożone oferty
23
osobno na każdą część
Wygrane części
13
w 13 postępowaniach
Skuteczność
56,5%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
11,09 mln zł
średnio 852 890 zł na część
Zamawiający
11
z co najmniej jedną wygraną
Jak często KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
Z kim konkuruje KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA do konkurenta |
|---|---|---|
| DECSOFT S.A.Warszawa | 9 | 2 : 5 |
Którzy zamawiający wybierają oferty KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 2 | 100% | 2,38 mln zł | |
Ostatnio wygrane przetargi KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| UKW/DZP-280-U-48/2026 Przedłużenie usługi wsparcia technicznego i subskrypcji dla środowiska wirtualizacyjnego na okres 12 miesięcy dla 192 rdzeni - VMware vSphere Enterprise Plus 1YRKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | Uniwersytet Kazimierza Wielkiego W Bydgoszczy | Bez wygranej0/1 |
Najczęściej zadawane pytania o KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
Ile przetargów wygrał KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?
Od 19 maja 2025 do 9 czerwca 2026 KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA złożył oferty w 23 postępowaniach i wygrał 13 z nich (56,5%). Łącznie to 13 wygranych części o wartości 11,09 mln zł.
Jaki jest NIP firmy KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?
NIP firmy KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA to 527-274-89-04. Siedziba firmy: Warszawa.
U jakich zamawiających KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA wygrywa przetargi?
Najwięcej części KLARCOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA wygrał u zamawiających: Śląska Sieć Metropolitalna Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Politechnika Wrocławska, Miasto Gliwice, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Uniwersytet Śląski W Katowicach, Urząd Komunikacji Elektronicznej.


