JACEK LEWANDOWSKI
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 stycznia 2026 do 25 lutego 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa JACEK LEWANDOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego "Aditus"
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 45 360 złStowarzyszenie Wsparcia Społecznego "Aditus"
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego "Aditus" | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co JACEK LEWANDOWSKI.
- AGNIESZKA GÓRSKA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- ANNA WERNER2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- DARIUSZ ŻYDZIAK2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- EWA LINOWSKA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- JACEK WOJDA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 9/2025Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | Wychowawca - Kierownik w MC w Lipnie | Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego "Aditus" | 1 stycznia 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z JACEK LEWANDOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często JACEK LEWANDOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 9/2025Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy JACEK LEWANDOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu