EWA LINOWSKA
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Dane od 31 stycznia 2025 do 25 lutego 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa EWA LINOWSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Akademia Mazowiecka W Płocku
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 44 856 złStowarzyszenie Wsparcia Społecznego "Aditus"
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co EWA LINOWSKA.
- GRAŻYNA WELENC2 wspólne postępowania · 4 wygrane części
- USŁUGI MEDYCZNE PIELĘGNIARSKO-POŁOŻNICZE MGR MAŁGORZATA KARPOWICZ2 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- MAŁGORZATA MURAWSKA-BAKALARZ2 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- DARIUSZ ŻYDZIAK2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- JACEK WOJDA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 9/2025Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | Wychowawca - Kierownik w MC w Aleksandrowie Kuj. | Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego "Aditus" |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z EWA LINOWSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często EWA LINOWSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 9/2025Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy EWA LINOWSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu