JACEK LESZCZ
Od 13 października 2026 do 13 października 2026 JACEK LESZCZ złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 5863 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
5863 zł
średnio 5863 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często JACEK LESZCZ bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Złożone oferty | Wygrane części | Wartość wygranych |
|---|---|---|---|
| paź 26 | 1 | 1 | 5863 zł |
Jakiej wartości przetargi wygrywa JACEK LESZCZ
Wygrane części według kwoty zwycięskiej oferty
- do 50 tys. zł
W jakich branżach specjalizuje się JACEK LESZCZ
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1META SP. Z O.O.399,19 mln zł
- 3CATERMED SP. Z O.O.184,78 mln zł
Z kim konkuruje JACEK LESZCZ w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: JACEK LESZCZ do konkurenta |
|---|---|---|
| SUNVISTA SP. Z O.O.Gdańsk | 1 | 1 : 0 |
| SUN & MORE SP. Z O.O. |
Którzy zamawiający wybierają oferty JACEK LESZCZ
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 5863 zł |
W których województwach JACEK LESZCZ wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi JACEK LESZCZ
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Sala, noclegi, wyżywienie - Łochów, 15-16.10.2026Ośrodek Doradztwa I Treningu Kierowniczego · mazowieckie | 1 | 5863 zł | 13.10.2026 |
W jakich przetargach startował JACEK LESZCZ
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Sala, noclegi, wyżywienie - Łochów, 15-16.10.2026MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Sala, noclegi, wyżywienie - Łochów, 15-16.10.2026 | Ośrodek Doradztwa I Treningu Kierowniczego | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o JACEK LESZCZ
Ile przetargów wygrał JACEK LESZCZ?
Od 13 października 2026 do 13 października 2026 JACEK LESZCZ złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 5863 zł.
U jakich zamawiających JACEK LESZCZ wygrywa przetargi?
Najwięcej części JACEK LESZCZ wygrał u zamawiających: Ośrodek Doradztwa I Treningu Kierowniczego.
Z kim konkuruje JACEK LESZCZ w przetargach?
W tych samych postępowaniach co JACEK LESZCZ najczęściej startują: SUNVISTA SP. Z O.O., SUN & MORE SP. Z O.O.. Z firmą SUNVISTA spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach JACEK LESZCZ bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części JACEK LESZCZ ma w kategoriach: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego.
W jakim województwie JACEK LESZCZ wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części JACEK LESZCZ przypada na województwo mazowieckie.
Jaki jest największy kontrakt JACEK LESZCZ?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień JACEK LESZCZ to 5863 zł. Zamawiający: .