HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103
Gliwice · NIP 631-269-19-39
Główna działalność przetargowa: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała · Maszyny przemysłowe · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 1 czerwca 2025 do 10 lipca 2026
- Postępowania
- 8
- Wygrane postępowania
- 7
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103 i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Pomorski Uniwersytet Medyczny W Szczecinie
- Najaktywniejszy region
- Zachodniopomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1,54 mln złLaboratorium Protetyczne Lemar-Dent Marta I Leszek Volker Spółka Cywilna
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103.
- MARRODENT' SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- DENON DENTAL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- HOL-DENTAL DEPOT URSZULA CHUDAK, UL. PIOTRKOWSKA 111, 90-425 ŁÓDŹ, REGON: 4715224751 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- STRAUMANN POLSKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ALLDENTPHARM SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/2026 dotyczące nabycia materiałów dla firmy MARKIEWICZ CLINIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąUmowa nr: FEPM.01.01-IP.03-0006/25-00PomorskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe nr 2/2026 dotyczące nabycia mat… | Markiewicz Clinic Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103 w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103 wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 8
- Postępowania
- 7
- Wygrane
- 87.5%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dostawa frezarki komputerowej 3D CAD CAM na potrzeby projektu pt.: „Osteogenne, porowate, stomatologiczne implanty podokostnowe do atraumatycznego powszechnego stosowania u pacjentów z zanikiem podłoża kostnego”MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103 znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103
Ile przetargów wygrał HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103?
HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103 wygrał 9 części w 8 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 5,88 mln zł. Oferty firmy wybrało 7 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 87.5%.
Jakie są opinie o HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 czerwca 2025 do 10 lipca 2026 firma złożyła oferty w 8 postępowaniach i wygrała 7. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103 to 1,54 mln zł – kontrakt udzielony przez Laboratorium Protetyczne Lemar-Dent Marta I Leszek Volker Spółka Cywilna.
W jakich branżach HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103 wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 386387103 wygrywa w branżach: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała, Maszyny przemysłowe, , , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
