ALLDENTPHARM SP. Z O.O.
ŁÓDŹ · NIP 729-255-53-39
Główna działalność przetargowa: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała · Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma · Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
Dane od 29 kwietnia 2026 do 17 czerwca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ALLDENTPHARM SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Technodent Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Łódzkie
- Największa z ostatnich wygranych
- 175 553 złTechnodent Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Technodent Sp. Z O.O. | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ALLDENTPHARM SP. Z O.O..
- MARRODENT' SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- DENON DENTAL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- HEXDENT SP. Z O.O., UL. BOJKOWSKA 35A, 44-100 GLIWICE, REGON: 3863871031 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- HOL-DENTAL DEPOT URSZULA CHUDAK, UL. PIOTRKOWSKA 111, 90-425 ŁÓDŹ, REGON: 4715224751 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na dostawę stopów tytanuŁódzkieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe na dostawę stopów tytanu | Technodent Sp. Z O.O. | 17 czerwca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ALLDENTPHARM SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ALLDENTPHARM SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na dostawę stopów tytanuŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ALLDENTPHARM SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu