HANDEL-USŁUGI ALICJA JAGODZIŃSKA
Główna działalność przetargowa: Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania · Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
Dane od 8 kwietnia 2026 do 8 kwietnia 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa HANDEL-USŁUGI ALICJA JAGODZIŃSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fme Food Machinery Europe Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 310 217 złFme Food Machinery Europe Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fme Food Machinery Europe Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 06/FEPW/1.2/2026 NA DOSTAWĘ SPRZĘTU DO CYFRYZACJI KART PRODUKCYJNYCH I DOKUMENTACJI SERWISOWEJPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | DOSTAWA SPRZĘTU DO CYFRYZACJI KART PRODUKCYJNYCH I… | Fme Food Machinery Europe Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z HANDEL-USŁUGI ALICJA JAGODZIŃSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często HANDEL-USŁUGI ALICJA JAGODZIŃSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 06/FEPW/1.2/2026 NA DOSTAWĘ SPRZĘTU DO CYFRYZACJI KART PRODUKCYJNYCH I DOKUMENTACJI SERWISOWEJPodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy HANDEL-USŁUGI ALICJA JAGODZIŃSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu