06/FEPW/1.2/2026
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr 06/FEPW/1.2/2026 NA DOSTAWĘ SPRZĘTU DO CYFRYZACJI KART PRODUKCYJNYCH I DOKUMENTACJI SERWISOWEJ
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Zamówienie obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie sprzętu do cyfryzacji kart produkcyjnych i dokumentacji serwisowej dla poszczególnych działów firmy. Sprzęt składa się z 12 laptopów, 23 urządzeń przemysłowych AIO, 4 komputerów stacjonarnych, 1 tabletu/konwertowalnego laptopa oraz 5 telefonów. Wszystkie urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, kompletne i gotowe do użytkowania, z montażem w siedzibie Zamawiającego. Specyfikacja urządzeń A. Laptop – 12 szt. - Producent, model, Manufacturer Part Number: do uzupełnienia przez Oferenta - System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro 64 bit lub równoważny - Procesor: min.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie


Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania

Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na dwa zadania częściowe