GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O.
Inowrocław, kujawsko-pomorskie · NIP 556-279-53-03
Od 14 stycznia 2025 do 5 września 2026 GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. złożył oferty w 273 postępowaniach i wygrywał przetargi u 63 zamawiających, łącznie za 29,44 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Roboty budowlane.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
273
z ofertą firmy
Złożone oferty
294
osobno na każdą część
Wygrane części
72
w 69 postępowaniach
Skuteczność
25,3%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
29,44 mln zł
średnio 408 949 zł na część
Zamawiający
63
z co najmniej jedną wygraną
Jak często GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O.
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Z kim konkuruje GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. do konkurenta |
|---|---|---|
| BDB SP. Z O.O.Jarosław | 58 | 4 : 14 |
Którzy zamawiający wybierają oferty GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O.
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 3 | 75% | 70 891 zł | |
Ostatnio wygrane przetargi GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O.
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Publiczny konkurs ofert: "Zakup i montaż urządzenia zabawowego na placu zabaw w parku 700-lecia"Zarząd Dróg Powiatowych W Koninie · wielkopolskie | 1 | 70 725 zł | 19.07.2026 |
| Modernizacja boiska w Szkole Podstawowej w TanowieGmina Police · zachodniopomorskie | 1 | 1,2 mln zł | 12.05.2026 |
| Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w gminie Kawęczyn celem poprawy dostępu do małej infrastruktury rekreacyjno-turystycznej |
W jakich przetargach startował GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O.
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w KnyszyniePodlaskieZobacz, z kim konkurował | Gmina Knyszyn | Bez wygranej0/1 |
Najczęściej zadawane pytania o GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O.
Ile przetargów wygrał GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O.?
Od 14 stycznia 2025 do 5 września 2026 GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. złożył oferty w 273 postępowaniach i wygrał 69 z nich (25,3%). Łącznie to 72 wygrane części o wartości 29,44 mln zł.
Jaki jest NIP firmy GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O.?
NIP firmy GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. to 556-279-53-03. Siedziba firmy: Inowrocław.
U jakich zamawiających GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej części GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. wygrał u zamawiających: Gmina Kolonowskie, Gmina Solec Kujawski, Gmina Kartuzy, Gmina Cyców, Gmina Koszyce, Gmina Kuślin.
Z kim konkuruje GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. w przetargach?
W tych samych postępowaniach co GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z.O.O. najczęściej startują: BDB SP. Z O.O., SIMBA GROUP SP. Z O.O., , , , . Z firmą BDB spotkał się w 58 postępowaniach.
