ZP.271.45.2025
Przetarg: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie placu zabaw na Osiedlu Lipińska w Wołominie, dz. ewid. nr 230/27, obręb Wołomin 27, w ramach zadania pn. „Nowoczesny plac zabaw na os. Lipińska”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.45.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025
- Data publikacji
- 29 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)