GLOBAL QUANTUM SP. Z O.O. SP.K.
Tomaszów Mazowiecki · NIP 728-271-03-53
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane · Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii · Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dane od 12 grudnia 2025 do 31 sierpnia 2026
- Postępowania
- 30
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa GLOBAL QUANTUM SP. Z O.O. SP.K. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Marek Olczak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "Gum-Mar"
- Najaktywniejszy region
- Łódzkie
- Największa z ostatnich wygranych
- 2,17 mln zł"Masspol" Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Marek Olczak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "Gum-Mar" | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co GLOBAL QUANTUM SP. Z O.O. SP.K..
- GREEN MARK SP. Z O.O.7 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O. SP. K.7 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- ENERGY INSTAL SP. Z O.O.7 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- IZE INVESTMENTS SP. Z O.O.7 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- HEALTHIER AIR SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE 04/2026Instalacja fotowoltaiczna o mocy około 999,92 kWpMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Instalacja fotowoltaiczna o mocy około 999,92 kWp | "Masspol" Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z GLOBAL QUANTUM SP. Z O.O. SP.K. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często GLOBAL QUANTUM SP. Z O.O. SP.K. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 30
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 6.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy do 1 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na gruncie na działkach 797, 798, 799, 800 w obrębie nr 1 w miejscowości Dobczyce, gmina DobczyceMałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy GLOBAL QUANTUM SP. Z O.O. SP.K. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu