FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO
Rzeszów · NIP 813-390-64-94
Główna działalność przetargowa: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
Dane od 1 grudnia 2025 do 1 czerwca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości Im. M. Kopernika W Rzeszowie
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 99 828 zł„Innovo” Innowacje W Biznesie Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości Im. M. Kopernika W Rzeszowie | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO.
- FIRMA HANDLOWA AKS KAZIMIERZ SZCZYGIELSKI1 wspólne postępowanie · 5 wygranych części
- AKADEMIA WSZECHSTRONNOŚCI1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ADAMOWSKA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „AS”1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2026/7.12 z dnia 27.01.2026 r.Nowa jakość kształcenia w Gminie Brzozów”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Cyberzbój na wiek nie patrzy - cyberbezpieczeństwo… | „Innovo” Innowacje W Biznesie Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| REALIZOWANIE NOWYCH USŁUG SPOŁECZNYCH DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ADAMÓWKA ŚWIADCZONYCH W SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ W OKRESIE: 01.07.2026 R. - 30.11.2026 R. W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU PT. „PREMIA SPOŁECZNA”.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO
Ile przetargów wygrał FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO?
FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO wygrał 7 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 155 557 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 grudnia 2025 do 1 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO to 99 828 zł – kontrakt udzielony przez „Innovo” Innowacje W Biznesie Sp. Z O.O..
W jakich branżach FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień FUNDACJA POLSKI INSTYTUT WSPARCIA ZAWODOWEGO wygrywa w branżach: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
