FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O.
Główna działalność przetargowa: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dane od 23 czerwca 2025 do 30 kwietnia 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Pwik-Wodzislaw
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 5500 złPwik-Wodzislaw
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Pwik-Wodzislaw | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O..
- ALPWORK MARCIN ŁUKASIEWICZ PROFESJONALNE USŁUGI WYSOKOŚCIOWE I OGÓLNOBUDOWLANE1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ALPI-TECH PAWEŁ BUDA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MIVLO PAWEŁ MICHALSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na mycie okienŚląskieZobacz, z kim konkurował | Pwik-Wodzislaw | 30 kwietnia 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na mycie okienŚląskieZobacz, z kim konkurował | Pwik-Wodzislaw |
Nie przegap, gdy FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O.?
FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O. wygrał 1 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 5500 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 23 czerwca 2025 do 30 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O. to 5500 zł – kontrakt udzielony przez Pwik-Wodzislaw.
W jakich branżach FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O.?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty FIRMA SPRZĄTAJĄCA WICHER SP. Z O.O., znajdują się m.in. Pwik-Wodzislaw. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.