EKOPROJEKT WARSZAWA SP. Z O.O.
Warszawa · NIP 522-317-98-08
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane · Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Dane od 19 marca 2025 do 31 sierpnia 2026
- Postępowania
- 59
- Wygrane postępowania
- 15
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa EKOPROJEKT WARSZAWA SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- „Arche” Spółka Akcyjna
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 14,57 mln zł„Arche” Spółka Akcyjna
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 7 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co EKOPROJEKT WARSZAWA SP. Z O.O..
- ACE INSTAL SP. Z O.O.12 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- ADMIX SP. Z O.O.11 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- PEC SERWIS SP. Z O.O.11 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE INSTALEKS11 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- SENECA TECHNOLOGIE W PRZEMYŚLE ENERGETYCZNYM DAMIAN ZYGMUNT9 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Remont węzła cieplnego dwufunkcyjnego w budynku laboratoryjnym B przy ul. Postępu 9 w WarszawieZobacz, z kim konkurował | — | Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki I Materiałów Budowlanych |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z EKOPROJEKT WARSZAWA SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często EKOPROJEKT WARSZAWA SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 59
- Postępowania
- 15
- Wygrane
- 25.4%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji dla zadania Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sulęczynie przy ul. Szkolnej 2PomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy EKOPROJEKT WARSZAWA SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu