COMP-TECH SP. Z O.O.
Oborniki Śląskie · NIP 915-178-98-46
Główna działalność przetargowa: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia · Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne · Maszyny przemysłowe
Dane od 26 listopada 2025 do 21 kwietnia 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa COMP-TECH SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Wrocław - Zarząd Geodezji, Kartografii I Katastru Miejskiego We Wrocławiu
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 485 850 złMagda Plant-Based Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Gmina Wrocław - Zarząd Geodezji, Kartografii I Katastru Miejskiego We Wrocławiu | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co COMP-TECH SP. Z O.O..
- SPINEL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- VIDA ANDRZEJ TARASEK,1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 2/2026 dotyczące rozbudowy systemu klasy ERP wraz z zakupem i wdrożeniem systemu do obsługi procesów zarządzania gospodarką magazynową.MałopolskieZobacz, z kim konkurował | — | Magda Plant-Based Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z COMP-TECH SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często COMP-TECH SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 75%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 2/2026 dotyczące rozbudowy systemu klasy ERP wraz z zakupem i wdrożeniem systemu do obsługi procesów zarządzania gospodarką magazynową.MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy COMP-TECH SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu