CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO.
- MARCIN STEC RADOSNE BYSTRZAKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- EWA WOJTYRA ETEKST (ORGAN PROWADZĄCY NIEPUBLICZNEGO OŚRODKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI "SUPERNAUCZYCIEL")1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- SUJKA PRZEMYSŁAW SELF EDUCATION1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- EUROPEJSKIE CENTRUM ROZWOJU KADR SPÓŁKA CYWILNA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SPECJALIŚCI OD DOTACJI EWELINA HANUS
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/2025/7.13 z dnia 19.09.2025 r. na przeprowadzenie szkoleń dla Nauczycieli i Nauczycielek biorących udział w Projekcie pn.: „Dostosowanie oferty Zespołu Szkół w Czudcu do potrzeb rynku pracy”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Do firmy CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Najczęściej zadawane pytania o CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO
Ile przetargów wygrał CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO?
CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO wygrał 0 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jak śledzić przetargi, w których startuje CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy CENTRUM SZKOLENIOWE A-Z MARZENA ROTH Z SIEDZIBĄ AL. 3 MAJA 26/35, 05-120 LEGIONOWO znajdziesz w Mimira analiza rynku.