CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA
Kościerzyna · NIP 588-123-40-76
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 19 marca 2025 do 15 stycznia 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Powiatowy Ośrodek Edukacji, Kultury, Sportu I Turystyki
- Najaktywniejszy region
- Pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 178 500 złPowiatowy Urząd Pracy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Powiatowy Ośrodek Edukacji, Kultury, Sportu I Turystyki | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA.
- OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "MICHAŁ" MARIUSZ DYMIANIUK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr - przeprowadzeniu kursu na prawo jazdy kat. C+E wraz z egzaminem dla 1 osobyPomorskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe nr 14/Ai2/25 | Prywatne Centrum Edukacyjne "Marmołowski" S.C. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołow… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 75%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr - przeprowadzeniu kursu na prawo jazdy kat. C+E wraz z egzaminem dla 1 osobyPomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA
Ile przetargów wygrał CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA?
CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA wygrał 3 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 206 700 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 75%.
Jakie są opinie o CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 19 marca 2025 do 15 stycznia 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA to 178 500 zł – kontrakt udzielony przez Powiatowy Urząd Pracy.
W jakich branżach CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS WYSOCKA WIESŁAWA, znajdują się m.in. Powiatowy Ośrodek Edukacji, Kultury, Sportu I Turystyki, , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.