EZP 14/23
Przetarg: EZP 14/23 Przeprowadzenie kursów Prawo jazdy kat. B w ramach realizacji projektu: „Rozwój szkolnictwa zawodowego w Gdyni – ucz się, doświadczaj, pracuj” .
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- EZP 14/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 3 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212



Dostawa parawanów specjalistycznych, plenerowych moro o wymiarach 1500x1900mm.


Naprawa bieżąca silnika głównego M 401A LB na jednostce pływającej.


Namiot pneumatyczny stałociśnieniowy wraz z trybunką

Odzież dla ratownika medycznego
