OA.2611.4.2023.JO
Przetarg: Szkolenia kierowców
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OA.2611.4.2023.JO
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 lutego 2023, 10:00
- Data publikacji
- 10 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212



Dostawa parawanów specjalistycznych, plenerowych moro o wymiarach 1500x1900mm.


Naprawa bieżąca silnika głównego M 401A LB na jednostce pływającej.


Namiot pneumatyczny stałociśnieniowy wraz z trybunką

Odzież dla ratownika medycznego