BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE
Bydgoszcz · NIP 554-031-30-30
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 25 lipca 2025 do 25 sierpnia 2026
- Postępowania
- 10
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy W Toruniu
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 31 500 złKujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy W Toruniu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy W Toruniu | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE.
- BPR CONSULTING PAULINA RYDZ3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- CENTRUM KOSMETYCZNO-PODOLOGICZNE PERSYMONA2 wspólne postępowania · 6 wygranych części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA2 wspólne postępowania · 4 wygrane części
- EDUKATOR KURSY I SZKOLENIA2 wspólne postępowania · 4 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NA ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEZ SPECJALISTÓW (PSYCHOLOGA/PSYCHOTERAPEUTĘ, TERAPEUTĘ, FIZJOTERAPEUTĘ/REHABILITANTA) DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU „DZIENNY DOM POMOCY W GMINIE ŚLIWICE”Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEZ SPECJALISTÓW | 4Pro Grzegorz Grześkiewicz |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 10
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 30%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi drukarek 3D dla 14 pracowników Kujawsko – Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Toruniu.Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE
Ile przetargów wygrał BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE?
BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE wygrał 3 części w 10 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 45 900 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 30%.
Jakie są opinie o BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 25 lipca 2025 do 25 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 10 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE to 31 500 zł – kontrakt udzielony przez Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy W Toruniu.
W jakich branżach BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BYDGOSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO TECHNICZNE wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, , , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.