NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O.
Poznań · NIP 782-237-33-34
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 25 marca 2025 do 7 sierpnia 2026
- Postępowania
- 36
- Wygrane postępowania
- 18
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ochotnicze Hufce Pracy Wielkopolska Wojewódzka Komenda
- Najaktywniejszy region
- Wielkopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 38 688 złEurocentrum Innowacji I Przedsiębiorczości
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Ochotnicze Hufce Pracy Wielkopolska Wojewódzka Komenda | 7 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O..
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ15 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA9 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KUJAWIAK" ROBERT STALUSZKA EUROPEJSKA AKADEMIA HANDLU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROBERT STALUSZKA8 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ANGELIKA ĆWIERTKA7 wspólnych postępowań · 12 wygranych części
- SEW CONSULTING7 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE FESW.10.05_01/08/2026/RS2/FL - szkolenie zawodowe "Pracownik biurowy z elementami rejestracji medycznej".ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Szkolenie - Pracownik biurowy z el. rejestracji me… | Fundacja Leonis |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 36
- Postępowania
- 18
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Organizacja i przeprowadzenie 9 kursów zawodowych w zakresie podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowo-społecznych uczestników projektu „W KRĘGU - wspieramy aktywną integrację (…)”WielkopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O.?
NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O. wygrał 26 części w 36 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 264 958 zł. Oferty firmy wybrało 17 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 25 marca 2025 do 7 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 36 postępowaniach i wygrała 18. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O. to 38 688 zł – kontrakt udzielony przez Eurocentrum Innowacji I Przedsiębiorczości.
W jakich branżach NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O.?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty NEO CONSULTING & INVESTMENT SP. Z O.O., znajdują się m.in. , , , , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.