AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU
Główna działalność przetargowa: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie · Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) · Maszyny przemysłowe
Dane od 1 kwietnia 2025 do 10 czerwca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Hard Beans Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Opolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 21 300 złHard Beans Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Hard Beans Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 10 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU.
- AP MAX SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 9 wygranych części
- PROJEKT KONKRET ROMAN JARYSZ2 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- WEBER GRZEGORZ WEBER1 wspólne postępowanie · 8 wygranych części
- PROTECH SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 3 wygrane części
- MICRO-MATIC.POLSKA DO. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWENR 6/FEOP.01.01-0013/23Projekt pt. „Opracowanie systemu do dystrybucji napojów typu Cold Brew i Nitro Cold Brew” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027.OpolskieZobacz, z kim konkurował | Część 4: Sterownik pompy, Część 6: dedykowany układ sterowania [...] | Hard Beans Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWENR 6/FEOP.01.01-0013/23Projekt pt. „Opracowanie systemu do dystrybucji napojów typu Cold Brew i Nitro Cold Brew” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027.OpolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU
Ile przetargów wygrał AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU?
AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU wygrał 10 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 60 020 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 10 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU to 21 300 zł – kontrakt udzielony przez Hard Beans Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
W jakich branżach AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU wygrywa w branżach: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej), Maszyny przemysłowe, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.