AP MAX SP. Z O.O.
Opole · NIP 754-336-89-72
Główna działalność przetargowa: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie · Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) · Maszyny przemysłowe
Dane od 1 października 2025 do 10 czerwca 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AP MAX SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Hard Beans Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Opolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 86 149 złHard Beans Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Hard Beans Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 21 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AP MAX SP. Z O.O..
- AUTO POWER ELECTRONIC PIOTR SKROBOTOWICZ W SPADKU2 wspólne postępowania · 4 wygrane części
- SMARTBOT SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- WEBER GRZEGORZ WEBER1 wspólne postępowanie · 8 wygranych części
- HAFNER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWENR 6/FEOP.01.01-0013/23Projekt pt. „Opracowanie systemu do dystrybucji napojów typu Cold Brew i Nitro Cold Brew” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027.OpolskieZobacz, z kim konkurował | Część 1: dostawa elementów wymiennika trójobiegowe…, Część 2: Podgrzewacz przepływowy mokry [...], Część 3: Pompy tłoczące zębate +1 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AP MAX SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AP MAX SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWENR 6/FEOP.01.01-0013/23Projekt pt. „Opracowanie systemu do dystrybucji napojów typu Cold Brew i Nitro Cold Brew” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027.OpolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AP MAX SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu