ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS
Dzierżoniów · NIP 882-001-69-26
Główna działalność przetargowa: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 25 czerwca 2025 do 29 kwietnia 2026
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 6534 złFundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 9 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS.
- 88219634882 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- CEGŁA-TRAVEL KRZYSZTOF CEGŁOWSKI2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- FANLOGIC SP. Z O.O. SP.K.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FIRMA PRZEWOZOWA GODEK KRZYSZTOF1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR /ZAW-Transport Bielawa-Wrocław-Bielawa projektu pn. „Międzypowiatowa droga do edukacyjnego sukcesu szkół zawodowych powiatów dzierżoniowskiego, kłodzkiego i świdnickiego”DolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Transport- 18 osób w dn.28.05.26 Bielawa-Wrocław-B…, Transport- 18 osób w dn.29.05.26 Bielawa-Wrocław-B… | Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 71.4%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR /ZAW-Transport Bielawa-Wrocław-Bielawa projektu pn. „Międzypowiatowa droga do edukacyjnego sukcesu szkół zawodowych powiatów dzierżoniowskiego, kłodzkiego i świdnickiego”DolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS
Ile przetargów wygrał ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS?
ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS wygrał 11 części w 7 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 10 686 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 71.4%.
Jakie są opinie o ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 25 czerwca 2025 do 29 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 7 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS to 6534 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego.
W jakich branżach ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ARKADIUSZ ZIEMIANIN BIURO USŁUG TURYSTYCZNO-TRANSPORTOWYCH "ARCUS wygrywa w branżach: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
