AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J.
Warszawa · NIP 527-244-16-72
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie · Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
Dane od 5 lutego 2025 do 7 sierpnia 2026
- Postępowania
- 11
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Akademia Bialska Im. Jana Pawła Ii
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 261 621 złAkademia Bialska Im. Jana Pawła Ii
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J..
- KART-MAP KRZYSZTOF ŁACHACZ SP.J.3 wspólne postępowania · 4 wygrane części
- TEZAP SP. J. I.T. JURGIEWICZ3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- GRUPA MAC S.A.2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- F/X" KAMIŃSKA, CISOWSKI SP.J.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- GRUPA OD SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FESL - 06/2026ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Tablice suchościeralne | Emt-Systems Sp. Zo.O. | 20 kwietnia 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 11
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 18.2%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dostawa fabrycznie nowych mebli do warsztatów i pracowni CKZ do realizacji zajęć praktycznych (8 części)ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J.
Ile przetargów wygrał AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J.?
AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J. wygrał 2 części w 11 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 269 121 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 18.2%.
Jakie są opinie o AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 5 lutego 2025 do 7 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 11 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J. to 261 621 zł – kontrakt udzielony przez Akademia Bialska Im. Jana Pawła Ii.
W jakich branżach AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień AMECO M. CHŁOSTECKI J. DĘBKOWSKI T. KĄDZIELA SP.J. wygrywa w branżach: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.