AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O.
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 9 lipca 2025 do 29 kwietnia 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 3990 złOśrodek Promowania Przedsiębiorczości
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O..
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ3 wspólne postępowania · 7 wygranych części
- MAREK FUDALI CENTRUM SZKOLENIOWE PIĘKNO I SUKCES2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ESTE STUDIO KOSMETYCZNE1 wspólne postępowanie · 3 wygrane części
- MOBILNE STUDIO WIZAŻU MARTYNA IWAN MAKEUP1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO MILALOGO W TARNOWIE1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 13/10.05/NAJ/2025 z dnia 30.10.2025 r.ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Część 1. | Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości | 1 listopada 2025 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 20%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| SZKOL/19/2026/RG Organizacja i przeprowadzenie kursu instruktora CROSS TRAINING dla żołnierzy prowadzących zajęcia z wychowania fizycznego z Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu.DolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O.?
AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O. wygrał 1 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 3990 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 20%.
Jakie są opinie o AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 9 lipca 2025 do 29 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O. to 3990 zł – kontrakt udzielony przez Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości.
W jakich branżach AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O.?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O., znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.