2/10.05/NAJ/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/10.05/NAJ/2026 z dnia 02.02.2026 r.dotyczące zamówienia :„Organizacja i przeprowadzenie szkoleń/kursów zawodowych w ramach projektu Nowa - aktywna Ja”realizowanego przez Ośrode...
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 6 czesci: Część 1: Kurs Masaż Kobido – dla 1 Uczestniczki, min. 34 godz. dydaktyczne Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu Masaż Kobido dla 1 Uczestniczki projektu „Nowa aktywna Ja”. Szkolenie prowadzi do nabycia kompetencji zawodowych w zakresie masażu Kobido i obejmuje minimum 34 godziny dydaktyczne. Realizacja w miejscowościach Kielce lub Staszów. Zakres szkolenia - Liczba uczestniczek: 1 - Minimalna liczba godzin dydaktycznych: 34 - Typ usługi: Usługi szkoleniowe - Podkategoria: Usługi szkoleniowe Część 2: Kurs Instruktora boksu – dla 1 Uczestniczki, min. 16 godz.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż