AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI
Toruń · NIP 879-100-82-48
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
Dane od 1 października 2025 do 30 lipca 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 303 072 złEuropejskie Centrum Współpracy Młodzieży
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI.
- PAGESOFT - PRZEMYSŁAW WOSIŃSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- DR MARKETER JAKUB SZCZEPKOWSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- REGIONALNY OŚRODEK ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU W PRZYSIEKU SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- FORETO MICHAŁ KOCHAŃSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ANNA KOLANO1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 4/2025/2.15 w postępowaniu o udzielenie Zamówienia na organizację warsztatów ekologicznych, przygotowanie i dostarczenie posiłków oraz artykułów spożywczych dla uczestników warsztatów oraz organizację konkursów o tematyce ekologicznej w ramach projektu pn. „Kujawsko-Pomorskie Jestem Eko” nr FEKP.02.15-IZ.00-0004/23.Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | Część 1 - warsztaty ekologiczne (5 tematów), Część 3 – warsztaty ekologiczne „Budki lęgowe", Część 5 – organizacja konkursów dla dzieci i młodz… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Wykonanie usługi polegającej na przeprowadzeniu kompleksowej kampanii ekologicznej z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi oraz gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) na terenie Miasta Torunia.Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI
Ile przetargów wygrał AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI?
AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI wygrał 6 części w 6 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 633 266 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 października 2025 do 30 lipca 2026 firma złożyła oferty w 6 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI to 303 072 zł – kontrakt udzielony przez Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży.
W jakich branżach AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień AGENCJA REKLAMOWA GALL S.C. P. ZASUWA L. MILEWSKI wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
