ADIGAN EWA NOWAK
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
2
z ofertą firmy
Złożone oferty
2
osobno na każdą część
Wygrane części
0
w 0 postępowaniach
Skuteczność
0%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
0
z co najmniej jedną wygraną
Z kim konkuruje ADIGAN EWA NOWAK w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: ADIGAN EWA NOWAK do konkurenta |
|---|---|---|
| DJ ADAMUSSZamiany | 2 | 0 : 1 |
W jakich przetargach startował ADIGAN EWA NOWAK
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 1/TL10.6/2025LubelskieZobacz, z kim konkurował | warsztaty komputerowe | Fundacja Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich | Bez wygranej0/1 |
Najczęściej zadawane pytania o ADIGAN EWA NOWAK
Ile przetargów wygrał ADIGAN EWA NOWAK?
Od 2025 roku ADIGAN EWA NOWAK złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrał 0 z nich (0%). Łącznie to 0 wygranych części o wartości —.
Z kim konkuruje ADIGAN EWA NOWAK w przetargach?
W tych samych postępowaniach co ADIGAN EWA NOWAK najczęściej startują: DJ ADAMUSS, FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH, SPORTEMYSP. Z O.O., POWER MOTIVE SP. Z O.O., MODRASOVA SP. Z O.O., OŚRODEK SZKOLENIA, DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA KADR KURSOR SP. Z O.O.. Z firmą DJ ADAMUSS spotkał się w 2 postępowaniach.