DJ ADAMUSS
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Dane od 1 sierpnia 2025 do 1 listopada 2025
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa DJ ADAMUSS i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Rozwoju Gospodarki I Innowacji Im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 78 000 złFundacja Rozwoju Gospodarki I Innowacji Im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co DJ ADAMUSS.
- ADIGAN EWA NOWAK2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- INVENTUM SP Z O.O.1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- KCKC SOLUTIONS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SPORTEMYSP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/TL10.6/2025LubelskieZobacz, z kim konkurował | warsztaty kulinarne | Fundacja Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich | 1 listopada 2025 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z DJ ADAMUSS w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często DJ ADAMUSS wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/TL10.6/2025LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy DJ ADAMUSS znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu