FELD.01.05.25/7.1
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr FELD.01.05.25/7.1 z dnia 02.12.2025 r.: Pompa membranowa, w liczbie 1 sztuki
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest nabycie fabrycznie nowego urządzenia w postaci pompy membranowej w liczbie 1 sztuki. Pompa jest niezbędna do pompowania i przetłaczania napoju na etapie zacierania słodu i filtracji zacieru w ramach wdrożenia innowacyjnego prozdrowotnego napoju bezalkoholowego typu Graff. Urządzenie musi spełniać minimalne parametry techniczne, przy czym rozwiązania o większej funkcjonalności i lepszych parametrach będą akceptowane. Parametry techniczne - maksymalna wydajność: do 570 l/min, - minimalna wydajność: od 50 l/min, - dedykowana do tłoczenia cieczy z zawartością cząstek stałych o średnicy do 3,5 mm, - maks.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
ZAPYTANIE OFERTOWE NA :- dostawę pomp ciepłaOZNACZENIE SPRAWY 2/2026/261/23



79/2026 Dostawa narzędzi i elektronarzędzi - sprawa nr 79/2026

Dostawa Instalacji technologicznej
