31/2026
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe dot. wynajmu sali szkoleniowej, usług restauracyjnych i zapewnienia noclegów dla uczestników szkolenia realizowanego w ramach projektu „Monitorowanie prawa przez organizacje rzemios...
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja szkolenia dla przedstawicieli organizacji rzemiosła w dniach 17-18 września 2026 r. w województwie podlaskim. Usługa obejmuje wynajem sali szkoleniowej, zapewnienie pełnego wyżywienia (serwisy kawowe, obiady, kolacja) oraz noclegów dla uczestników projektu „Monitorowanie prawa przez organizacje rzemiosła w zakresie zatrudnienia i umiejętności”. Zakres usług i zadania Wykonawcy Zadanie 1 – Wynajem sali szkoleniowej Sala szkoleniowa: dla 25 osób w dniach 17-18 września 2026 r. (łącznie 12 godzin). Wyposażenie techniczne: dostęp do bezprzewodowego Internetu, nagłośnienie (min.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


Świadczenie usługi cateringowej podczas spotkania networkingowego w dniu 22 września 2026 r.


ZAK/2026/001936 - Spotkanie z dostawcami (Opole)
ZAK/2026/002067 - Spotkanie Integracyjne Animex Technika
