Wyniki przetargu: ZAPYTANIE 3/2025 - Ekran diodowy LED
Opis zamówienia
ZAPYTANIE 3/2025 - Ekran diodowy LED ZAPYTANIE 3/2025 - Ekran diodowy LEDDostawa Ekranu diodowego LED, realizowana w ramach projektu p.n.: „Ekran w Plenerze: Innowacyjne Kino Mobilne i Festiwale”, w ramach Umowy: KPOD.01.03-IW.01-D255/24 w ramach inwestycji A1.2.1 Inwestycje dla przedsiębiors
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 listopada 2025, 23:59
- Data publikacji
- 10 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego