VOL/EE/171/2026
Wyniki przetargu: Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 171/2026 Voltra
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa i odkup energii elektrycznej dla podmiotów tworzących Grupę Zakupową nr 171/2026 Voltra. Zamówienie obejmuje dostawy dla punktów poboru w grupach taryfowych Cxx, Oxx (oświetlenie uliczne), Gxx, R oraz Bxx (średnie napięcie) w latach 2027–2029. Szczegółowy zakres i ilości Prognozowane zapotrzebowanie energii elektrycznej Taryfa Cxx, Oxx (Oświetlenie uliczne): Rok 2027: 2 335 674 kWh Rok 2028: 4 121 712 kWh Rok 2029: 2 759 810 kWh Łącznie: 9 217 196 kWh Taryfa Cxx, Gxx i R (Budynki): Rok 2027: 6 438 874 kWh Rok 2028: 9 379 770 kWh Rok 2029: 8 370 878 kWh Łącznie: 24 189 522 kWh Taryfa Bxx (Średnie napięcie): Rok 2027
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.


