Przetarg: Utrzymanie dróg na terenie Gminy Miejskiej Starogard Gdański w sezonie zimowym 2025/2026
Opis zamówienia
RZP.271.35.2025 Utrzymanie dróg na terenie Gminy Miejskiej Starogard Gdański w sezonie zimowym 2025/2026 (ID 1196627)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 października 2025
- Data publikacji
- 17 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego