DN.26.1.2026
Wyniki przetargu: Przygotowanie i dostawa posiłków do Internatu przy 1 Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Długosza w Nowym Sączu w okresie od 02.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringu polegającej na przygotowaniu i dostarczaniu całodziennego wyżywienia dla młodzieży mieszkającej w Internacie przy I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Długosza w Nowym Sączu w okresie od 02.09.2026 r. do 25.06.2027 r. Zakres i ilości posiłków Zamówienie obejmuje przygotowanie i dostawę następujących rodzajów posiłków w szacunkowych ilościach: Śniadania: 6 954 posiłków (z wyłączeniem poniedziałków i innych dni przyjazdowych). Obiady: 7 639 posiłków (gorący dwudaniowy posiłek z napojem lub owocem; w piątki ograniczenie do ok. 5–20 obiadów).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


Zapytanie ofertowe nr 2/ZO/PKII/2026

