SP1/1/07/2026
Przetarg: „Przygotowanie i dostarczenie na potrzeby stołówki szkolnej posiłków do Szkoły Podstawowej nr 1 w ZSO w Sędziszowie w roku szkolnym 2026/2027”
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu polegająca na przygotowaniu i dostarczaniu gorących posiłków na potrzeby stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 1 w ZSO w Sędziszowie w roku szkolnym 2026/2027. Zakres i ilości zamówienia Szacunkowa łączna liczba posiłków: 28 800 sztuk. Średnia dzienna liczba posiłków: 160 sztuk. Gwarantowana ilość odbioru: 70% maksymalnej liczby posiłków. Częstotliwość dostaw: 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek), w dwóch turach na godzinę 11:30 i 12:30. Okres realizacji: Rok szkolny 2026/2027 (przewidywane 180 dni nauki), od 02.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
ZAPYTANIE OFERTOWE 16-SNNS-SZ16-2026


