In. 271.14.2026 AM
Przetarg: Przebudowa świetlicy wiejskiej wraz z zagospodarowaniem terenu w msc. Czerwonki
18 września 202609:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku świetlicy wiejskiej wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Czerwonki, gmina Radziłów. Inwestycja obejmuje modernizację budynku użyteczności publicznej, budowę infrastruktury sanitarnej oraz wykonanie placu zabaw. Zakres robót budowlanych Roboty zewnętrzne: Prace demontażowe i rozbiórkowe zewnętrzne. Wykonanie nowej elewacji: ocieplenie ścian budynku i cokołu styropianem (ściany 15 cm, cokół 10 cm), nałożenie tynków silikonowych i mozaikowych (kamyczkowych). Wymiana stolarki okiennej (PCV białe) i drzwiowej zewnętrznej (stalowe/aluminiowe przeszklone).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- In. 271.14.2026 AM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 09:00
- Termin zadawania pytań
- 14 września 2026
- Wadium
- 2000 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Zbiorniki, rezerwuary i pojemniki; grzejniki centralnego ogrzewania i kotły
- Wyroby konstrukcyjne
- Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Roboty instalacyjne w budynkach
- Farby, lakiery i mastyksy
- Sprzęt i aparatura elektryczna
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
- Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
Kary umowne
- za odstąpienie od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 10% wynagrodzenia umownego netto
- za zwłokę w wykonaniu przedmiotu zamówienia: 0,1% wynagrodzenia umownego netto za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w usunięciu wad stwierdzonych przy odbiorze: 500 zł za każdy dzień zwłoki
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.