FDZ.242–141/24
Przetarg: Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego – PRZEGLĄDY OKRESOWE I NAPRAWY APARATURY MEDYCZNEJ - 38 ZADAŃ

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- FDZ.242–141/24
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 stycznia 2025
- Data publikacji
- 10 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)