INŻYNIERIA KLINICZNA SP Z O.O
Warszawa · NIP 525-295-67-81
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane · Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Druki i produkty podobne
Dane od 3 marca 2025 do 24 sierpnia 2026
- Postępowania
- 41
- Wygrane postępowania
- 28
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa INŻYNIERIA KLINICZNA SP Z O.O i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Wielospecjalistyczny Szpital W Ostrowcu Świętokrzyskim
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 161 287 złUniwersytecki Szpital Dziecięcy W Lublinie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co INŻYNIERIA KLINICZNA SP Z O.O.
- PLS SERVICES SP. Z O.O.21 wspólnych postępowań · 29 wygranych części
- ANMEDIQ SP. Z O.O.21 wspólnych postępowań · 24 wygrane części
- TDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SP. Z O.O.18 wspólnych postępowań · 8 wygranych części
- MEDIKOL SYSTEMS SP. Z O.O.17 wspólnych postępowań · 46 wygranych części
- SK-MED SYSTEMS SP Z O.O.17 wspólnych postępowań · 36 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na przeglądy techniczne, kalibracje i serwis aparatury medycznejLubelskieZobacz, z kim konkurował | Zadanie 15, Zadanie 44 | Uniwersytecki Szpital Dziecięcy W Lublinie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z INŻYNIERIA KLINICZNA SP Z O.O w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często INŻYNIERIA KLINICZNA SP Z O.O wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 41
- Postępowania
- 28
- Wygrane
- 68.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługi przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego.MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy INŻYNIERIA KLINICZNA SP Z O.O znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu