PCZ/ZP/3331/12/2026
Przetarg: PCZ/ZP/3331/12/2026 Dostawy energii elektrycznej do obiektów ”Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach. Energia elektryczna musi spełniać standardy techniczne zgodnie z ustawą Prawo energetyczne oraz Polskimi Normami. Zakres dostaw i szacunkowe zapotrzebowanie Zamówienie obejmuje dostawy do dwóch przyłączy zlokalizowanych przy ul. Mickiewicza 16 w Poddębicach: Przyłącze nr 1: Taryfa B23, moc umowna 200 kW, szacunkowe zapotrzebowanie 1995 MWh. Przyłącze nr 2: Taryfa B23, moc umowna 200 kW, szacunkowe zapotrzebowanie 1005 MWh. Łączne szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie od 2026 r. do 2028 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.






Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra

