CUW.2710.5.2025
Przetarg: Nieregularny transport osób – Dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych na terenie gminy Skawina i miasta Krakowa wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- CUW.2710.5.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 lipca 2025
- Data publikacji
- 12 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)